Strona główna O Autorce Bloga Paznokcie Kontakt/Współpraca

Kontakt/Współpraca

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania związane z tematyką bloga i poznam ciekawe osoby. Jeśli zainteresowała Cię treść publikowana przeze mnie lub po prostu masz ochotę popisać z kimś na różne tematy - napisz do mnie :)


 hinata29295@gmail.com


Jestem osobą, która uwielbia testować nowinki kosmetyczne, nie boi się wyzwań i nowości, a w tym co robi stara się wciąż doskonalić - dlatego chętnie podejmuję interesujące współprace z firmami kosmetycznymi. Jeśli mają Państwo chęć nawiązać ze mną współpracę - proszę o kontakt.

Współpracowałam z:


http://www.barwa.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie i rzeczowy komentarz, każdy jest dla mnie cenny i istotny. Nie mniej jednak uszanuj moją pracę i nie komentuj nie czytając treści posta i nie nakłaniaj mnie do obserwowania lub odwiedzin Twojego bloga - to nie jest tablica ogłoszeń, poza tym jeśli będę chciała, to sama tam trafię ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Nie zgadzam się na kopiowanie i jakiekolwiek wykorzystywanie treści mojego bloga oraz zdjęć bez mojej wiedzy i zgody. Stanowią one moją własność, a kradzież własności intelektualnej jest karalna!