niedziela, 7 października 2012

Fin Evocaps i Tag: Modna Farba

Dziś na początek pochwalę się. O moim włosomaniactwie słyszało już kilka bliskich osób. Wszyscy z mojego otoczenia już chyba dostrzegli, że mam na tym punkcie lekkiego fioła. Mój mężczyzna najcudowniejszy również. Chodzi czasem do pana, który zajmuje się ziołolecznictwem i masażem, który pomaga mu leczyć jego kontuzje sportowe. Ostatnio poszedł do niego i spytał się o coś na wzmocnienie włosów i zrobił mi niespodziankę. Dostałam od niego suplement Fin Evocaps. Wiedział, że nie będę w stanie sama sobie go kupić, bo na razie z budżetem krucho, a są bardzo drogie. Po prostu mnie urzekł :) Więc zaczyna się wielki test tych tabletek.


Link do strony z opisem tabletek dla zainteresowanych:
http://eshop.finclub.pl/suplementy-diety/fin-evocaps


Zostałam otagowana przez Rudą Hennę za co bardzo dziękuję ;)

1. Wklej obrazek TAGa.
2. Odpowiedz na pytanie.
3. Oznacz 5 blogów które według ciebie mają ładne szablony i posty.


Jeśli Twój blog miałby włosy, jakiego by były koloru?

Włosy mojego bloga byłyby ... hmmm... rude - nie za ciemne, niezbyt czerwone, takie dosyć naturalnie wyglądające. Mój ulubiony kolor włosów. Niestety takiego naturalnie nie posiadam, staram się troszkę podbudować moje zniszczone włosy i pewnie pokombinuję coś z henną, żeby taki osiągnąć na swojej głowie, a póki co niech chociaż blog takie ma :D

Oznaczam:
http://kosmetycz-niepowaznie.blogspot.com/
http://wlosowo.blogspot.com/
http://jakdbaco.blogspot.com/
http://ratuj-wlosy.blogspot.com/
http://naratunekwlosom.blogspot.com/

Miałyście może ten suplement? Jak u Was się sprawdził?
Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko :)

4 komentarze:

  1. Dziękuję za otagowanie mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuję za tag, za chwilę dodam odpowiedź ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. nie znam tego suplementu. jest drogi, ale wydaje mi się, że ma niezły skład - jestem ciekawa, jak się u Ciebie sprawdzi :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie i rzeczowy komentarz, każdy jest dla mnie cenny i istotny. Nie mniej jednak uszanuj moją pracę i nie komentuj nie czytając treści posta i nie nakłaniaj mnie do obserwowania lub odwiedzin Twojego bloga - to nie jest tablica ogłoszeń, poza tym jeśli będę chciała, to sama tam trafię ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Nie zgadzam się na kopiowanie i jakiekolwiek wykorzystywanie treści mojego bloga oraz zdjęć bez mojej wiedzy i zgody. Stanowią one moją własność, a kradzież własności intelektualnej jest karalna!